Medine (†16): Pohřbená za živa – neposlouchala své rodiče!

Ne vždy se vyplácí neposlouchat rodiče, mnohých rodinách je to stajné když máte 13 – 16 let. mnohdy jsi přestavujete život jinak než jak vám ho diktují  rodiče.  Mnozí národové jsou známí tím že  svým potomkum diktují co smíš a nesmíš, lepším případě se stalo že třeba i manželka skončila tak že měla uřízlé uši a nos za svou neposlučnost.

Kdyby dnešní mládež žila té kultuře arabského světa rozhodně by to bylo žádné diskotéky, a nemohli byste tropit dálší své rozmary.  A kdyby byli by hodně trestáni.  Ale tohle co se událo v Turecku je už hodně přehnané.

Medine Memi (16)  snad  stejná jako  jiná děvčata v jejím věku, projevovala zájem o kluky.  což se nelíbylo Otci a Dědovi.  kvůli čemu ji pohřbili za živa při plném vědomí.

Dokážete jsi to přestavit sebe na jejím místě.  Být svázaný v sedě v dvoumetrové jámě a vidět jak vlastní rodina lopatu po lopatě na vás sype hlínu a vy sedíte v díře a snažíte se bojovat o holí život prosit  svého Otce a Dědu. oči se topí v slzách.

A postupně se blíží vaše poslední chvíle.  je otázka jak dlouho mohla být uplně zasypana ještě na živu. Ale i když to byl okamžik – tak se snad zdálo že to je věčnost.  poslední dech znamenal vysvobození.

Otřesný případ se odehrál v turecku kde Otec a děda zakopali za živa 16-nástiletou dívku do dvoumetrové jámy pod kurníkem kterou následně zabetonovali. Dívku našli po 40 dní pátraní už mrtvou v poloze sedě, s menšími podlitinami.

vyšetření ukázalo velké množství půdy v jejích plících a žaludku,což dosvědšuje – že ona byla pohřbena při vědomí a trpěla pomalou a trýznivou smrtí.

Podle zjištění dívka –  neměla modřiny na těle a ani stopy drog nebo jedů v krvi – byla živa při plném vědomí, když Medine Memi byla pohřbena,“.

majovyhonzik se představuje:

je mi 31 let a chsi se zde věnovat zajimavým místům, tajemným i obyčejným ale něčím vynikají nad ostatními , zajimavé události z toho místa, historie Jinak povoláním jsem truhlář , bydlištěm Šumperk, ČR
Příspěvek byl publikován v rubrice za živa do hrobu pohřbení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Medine (†16): Pohřbená za živa – neposlouchala své rodiče!

  1. Tom napsal:

    Teda, teda….nechávat ve vlacích reklamu na tvůj blog. Nápadité 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s